Lıfestyle

Let’s Feel Izmır!

18 Şubat 2014

fotoğraf 2 (1)

– Bölüm 1 –

    Özlemişim Izmir’ imi!

    Izmir, bana anne sözcüğünü çağrıştırır hep! Arada gidip eline öpebileceğin, sonsuz minnet duyabileceğin bir yerdir benim için.

Izmire ayak bastığım andan itibaren güneş bir farklı ışıldadı sanki! Gelişimi selamlıyor olabilir:) Tabi Izmir’ e gelmişken en yakın arkadaş uyandırılıp fotoğraf çekimine gidilmez mi? Tabiki de gidilir… Hemencecik sessiz sakin Urla’ nın yolunu tuttuk!

– Bölüm 2 –

    Insanın şık giyinmek için bir nedeni olmamalı! Kendine verdiğin değer ölçüsünde giyinirsin. Parayla ya da imkan dahilinde olan şeyler değildir bunlar… Bir de bunun yanına doğru kişilik eklenirse tadından yenmez:)

fotoğraf 4 (3)

    Bu kadar anektot paylaştıktan sonra sanırım biraz fotoğrafın hikayesinden bahsetmenin zamanı geldi…

    Bu fotoğrafta benim ve sanırım sizin de en çok dikkat çekeceğiniz detay kruvaze ceketimin üzerine spor bir ceket atmam olmuştur. Dedim ya farklılık iyidir! Konu hazır ceketten açılmışken, kruvaze ceketlerin duruşunu diğerlerine nazaran hep daha cool bulmuşumdur. Belki de daha çok vücudu sarmasından dolayı bu düşünceye kapılıyorum.

fotoğraf 1 (1)

fotoğraf 3 (1)

    Fotoğrafı tek tek incelediğimde  kruvaze ceket ile ayakkabının taban renginin,yün kravat ile bordo ceketin aynı esansta olduğunu göreceksiniz. Fakat resmin bütününe bakmakta fayda var her zaman! Tek tek parçalar güzel olabilir ama önemli olan tümde göze hitap edebilmek kanımca…Siz ne dersiniz?

Ceket – ZARA

Kravat – Yadigar

Kruvaze – ASOS

Denim – French Connection

Jean – Beymen

Bot – Grenson Fred

-SON-

 

0

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: