Lıfestyle

It’s All About Me

26 Ağustos 2014

Bugün sizlere giyimimde bana eşlik eden ve ”Olmazsa Olmaz”  larım haline gelen 2-3 detaydan söz edeceğim. Kokular,gözlükler ve aksesuarlar…

Yazıma, sizlere önerebileceğim ve 1 senedir özellikle Sonbahar ve Kış aylarında kullandığım bir koku ile giriş yapayım; ”Dsquared He Wood. ” Şu zamana kadar kullandığım birçok kokunun yanında Wood ve Dior Homme tenimdeki liderlik rekabetini halen sürdürmekte. Şu an Dior Homme kullanmasam da hakkını yiyemem.

Wood, bana yazın ağır gelmesine karşın odunsu ve koklayanı içine çeken harika harmanlardan oluşmakta. Vücuttaki kalıcılığı ise son derece memnun edici! Vazgeçemediklerim arasında ilk sıraya koyuyorum bu maskülen kokuyu. Size de şiddetle ama şiddetle tavsiye ediyorum!

Vazgeçemediklerim arasında ikinci sırayı ise güneş gözlükleri alıyor. Yazın, insanların yanlarından ayırmadıkları güneş gözlükleri, kışın ise bir köşede çürüyor. Halbuki kışın, güneş gözlükleri giydiğimiz ceketler, taktığımız atkı ve botlar ile harmanlanarak daha cool bir havaya bürünmemizi sağlayabilir. Tabularımızın esiri olmamak gerek… (Gözlük: Zero UV)

Üçüncü sırada ise daha önceki yazılarımda bahsettiğim gibi aksesuarlar geliyor. Saatler, bileklikler ve son olarak birkaç aydır daha bir ilgi gösterdiğim kolyeler… (Özellikle ince zincirli) Bir erkeğin olmazsa olmazlarından aksesuaları daha fazla kullanmamız zaten aşikar. Ancak sadeliği bozmadan, aşırılığa kaçmamak koşuluyla…

 

0

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: