Lıfestyle

Here Comes The Sun

14 Şubat 2014

      Havalar biraz düzelmeye görsün, hemen soluğu sessiz ve sakin Polonezköy’ de aldım. Tabi ki bu huzurlu günü fotoğrafsız geçirmek benim açımdan imkansızdı! Bu da benim klasiğim ne yapayım?!

Gelelim fotoğrafa! Bu kombin kendi içinde birçok bileşen barındırıyor! ” Uyumsuzlukların uyumu” ismini uygun gördüm ben buna! Nedir peki uyumsuzlukların uyumu? Hemen açıklayayım; Birçok farklı rengi, detayı, çizgiyi aynı potada eritmek,bir bakıma farklılıkları harmanlamak… Mesela, çizgili kravatla farklı motifteki atkıyı takmam gibi… Biliyorum ki birçok insan da bu uyumsuzluğa sıcak yaklaşmıyordur fakat bu stil olgusunu keyifli kılan biraz da bu değil mi? Herkes aynı tip giyinse ne sıkıcı olurdu kim bilir?

fotoğraf 2

       En sevdiğiniz renkler nedir diye sorsanız bana, tartışmasız bu fotoğrafı örnek olarak gösterirdim… Lacivert, camel, beyaz ve duman renklerinin uyumunu o kadar çok seviyorum ki, fotoğraftaki hiçbir ayrıntıyı eleştirmek gelmiyor içimden:) Sadece ve sadece ” Renklerden doğan lezzetin”  tadını çıkarmak istiyorum…

fotoğraf 1

    fotoğraf 3

 

    Kasket – Revolve Clothing

    Yün Kravat – Network

    Hırka – HE by Mango

    Pantolon – Zara

    Bot – Grenson

    Deri Eldiven – ASOS

    Bileklik – Handmade

 

     -SON-

0

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: