Lıfestyle, OOTD

Feel Lıke a Wınner

14 Mayıs 2015

Son dönemlerde pek fazla yazı yazamadığımın farkındayım. Gönül ister her gün bir tane içerik gireyim ama bu sanıldığı kadar kolay bir şey maalesef değil. Emek harcamadan keyifli, içe sinen şeyler ortaya çıkmıyor… (Her işte olduğu gibi)

unnamed (1)

Bu kadar ciddi bir intro yaptıktan sonra gelelim bugünkü sokak görünümüne… Bu sıcak havada bu hırka da neyin nesi diye sorabilirsiniz  fakat bu havalara pek de güvenen bir insan değilim:( Son zamanlardaki postlarda sıklıkla gördüğünüz fularım yine baş rolde kendine yer edindi… Unutmayın! Fuları, yazın sahilde mayo-gömlek-loafer üçlüsüyle kombinleyebilirsiniz. Harika bir görünüm oluşacağına dair söz veriyorum:)

unnamed (4)

 

 

 

unnamed (2)

 

Yaz aylarına girmek üzere olduğumuz şu günlerde ufak anekdot vermekten sanırım zarar gelmez:

1) Pantolonlarınızın paçasını proporsiyonuza göre daraltmalıyız, ayrıca kendinize güveniyorsanız paçaları biraz kısaltıyoruz. (Ayak kemiği hizasında)

2) Gözlük seçimi çok etkili. Kare bir yüzünüz var ise yuvarlak gözlükleri tercih etmesinde fayda var. Yuvarlak yüze sahip iseniz ise kelebek diye tabir ettiğimiz gözlükleri tercih edebilirsiniz. Gözlük de favori markalarım Ray-Ban, Komono ve internet sitesinden çok çeşit gözlük bulabileceğiniz Zero UV.

unnamed

 

unnamed (6)

Gözlük/Sunglasses-Zero UV

Sweater/Hırka-Prada

Shirt/Gömlek-ZARA

Trousers/Pantolon-ZARA

Scarf/Fular-İngiltere

Shoes/Ayakkabı-Grenson

 

0

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: