Lıfestyle

Detaıls!

8 Şubat 2014

”Detaylar önemlidir”  hepimizin  günlük yaşantısında sıklıkla kullandığı ya da şahit olduğu bir söz olmasına karşın, ben hala yeterince hak ettiği değeri göremediği kanısındayım. Konuya bir de şu açıdan yaklaşalım; Hangi sektörde olursak olalım, detay dediğimiz kavram bizi diğer insanlardan farklı düşünmeye yönlendirebilir, kişiliğimizi açığa çıkartıp, hedeflerimize daha kolay ulaşmamız konusunda özne görevi görebilir… It’s a true story!

Bu kadar söz sanatı dolu ve akademik bir girişin ardından sizlere detayın erkek modasında nasıl kullanabileceği konusunda birkaç tüyo vermemde sanırım sakınca yoktur:) Bildiğiniz üzere biz erkekler dikkat çekme ve fark yaratma konusunda kadınlar kadar şanslı değiliz ne yazik ki! Bunun içindir ki kıyafetlerimizle kombinleyeceğimiz farklı renkteki bir kravat, kol düğmesi, bileklik, renkli çorap gibi aksesuarları  yaşam tarzı haline getirmemizde fayda var! İnanın ki ; yakışmaz diye birşey yok! Sadece bazı tabuları yıkmalı  yerine alışkanlıklardan doğan güven inşa etmeliyiz!

Bu mükemmel (!) cümlemin ardından gelelim fotoğraf karesiyle anlatmaya çalıştığım şeye! Ben açıkcası bu aksesuarı sipariş verirken özel günleri düşünmüştüm, iyiki de düşünüp,uygulamışım:) Çünkü, kravat ve papyon takmaktan çok haz etmeyenler için bence takılabilecek en cool ve en rahat parça olabilir kendileri! Ayrıca bu aksesuarın en fazla siyah gömleğe yakıştığını da sölemeden geçemeyeceğim. Her ne kadar fotoğrafta beyaz gömlekle kombinlesem de ?!

20140208-171443.jpg

    Gelelim bu aksesuarlara en kolay nereden ulaşabilirim sorusuna? Açıkcası ben farklı bir ürün sipariş etmek istediğimde hemen gözlerim ASOS.com u arıyor! Hem güvenli, hem ucuz hem de farklı ürünler satmasından dolayı benim her zaman birinci tercihim olmuştur kendileri:)

Son olarak da kullandığım aksesuara benzer ürünleri aşağıda sizler için listeledim…Beğeneceğinizi umuyorum ve yazımı noktalıyorum:)

1- ASOS Collar Tips With Lightening Boltimage3xl2 – Reclaimed Vintage Spike Collar Tipsimage2xl3 – ASOS Collar Tips With Circleimage3xlgr

 

 -SON-

 

0

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: